Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Instán fb ismerősöket megtalálni hogyan?

Nem adja ki az fb ismerősöket hogy be tudjam követni őket? Komolyan egyenként meg kell keresni őket, vagy hogy van ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: insta, Instagram, Facebook, ismerős, keresés, talál, kapcsolás

jan. 5. 18:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom letiltani azt a funkciót facebookon, hogx ne tudjanak nekem ismerősöket ajánlani?
Kik a youtube munkatársai? Hol lehet őket megtalálni? Kinek kell szólni, ha eltüntették (saját- szerzésű, jogú) videóimat?
Facebookon hogy tudom beállítani, hogy néhány ismerősöm csak a közös ismerősöket lássa?
Miért van az hogy az Aliexpressen általábban olcsóbban lehet megtalálni ugyanoly terméket mint az ebay-en és még a szállítás is gyorsabb?
Segítene valaki tippet adni arra, hogyan milyen módon tudnék Vietnami (Saigon) üzleti (bolti) honlapokat megtalálni és böngészni?
Twitteren belül hogyan tudok megtalálni ismerősöket?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!