Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az Ebay-os...

Hogyan működik az Ebay-os csomagvisszaküldés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vásároltam az Ebay-on egy telefonalkatrészt,de később kiderült,hogy nem kompatibilis a telefonnal,ezért kérelmeztem visszaküldést az eladótól.

Jött üzenet,amiben benne volt a cím,ahova küldenem kell,ez sem egyértelmű,amit ott leírtak,azt írjam rá a csomagra szóról szóra? mert több szám is van benne,nem olyan mint itt Magyarországon.

A másik kérdésem: az alkatrész ára 3000 Ft,és Németországba kell visszaküldenem,mivel külföldi csomag,nem lesz jóval drágább a feladási költségem,mint amennyit ér az alkatrész?

köszönöm a válaszokat.



2019. jan. 7. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyat küldtek, amit te rendeltél, akkor nyugodtan közölheted, hogy adja vissza a pénzt, ezt a veszteséget meg nyelje be.
2019. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van. Mivel ahogy írtad, lehet hogy többe lesz a visszaküldés mint az alkatrész ára...
2019. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Soha senki nem küldi vissza a terméket még ha rossz se!Kérd vissza a pénzed az eladótól és nagyon max egy hét alatt meg is kapod az árát!
2019. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De sajnos vissza kell küldenem mindenképpen,a feladási címet is elküldték,szóval várják vissza.

Ha meg megírom nekik,hogy visszaküldtem,később meg kiderül hogy mégsem,akkor nagyobb bajom is lehet ebből :/

2019. jan. 7. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
De ha nem jót küldött, akkor hibás teljesítés. Ebben az esetben tricketet indítasz a ebay-en keresztül, és az ebay "szerzi vissza" a pénzed.
2019. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De hol írta egyáltalán a kérdező, hogy nem jót küldött? Ilyennél sanszosabb, hogy csak benézte és rosszat rendelt, nagyon el lett térve a témától.
2019. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen benéztem (nem az én hibámból)

A termék elvileg jó (bár kipróbálva nem volt) csak éppen a telefon másfajta,ezért nem tudom beépítseni.

2019. jan. 7. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Jah, ha ez a helyzet, akkor igen, ez van. Vissza kell küldeni. Tényleg én gondoltam azt, hogy biztos nem az jött, amit rendelt.

(Bár én ebben az esetben eladnám valami hirdetési oldalon, nem küldözgetném)

2019. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Viszont találtam neten olyan lehetőséget,hogyha paypallal fizettem ebay-en,akkor a paypal nekem visszafizeti a feladási költséget ilyen esetben. Akkor lehet megvan a megoldás.
2019. jan. 8. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

"Viszont találtam neten olyan lehetőséget,hogyha paypallal fizettem ebay-en,akkor a paypal nekem visszafizeti a feladási költséget ilyen esetben. Akkor lehet megvan a megoldás."


Tudnád linkelni azt az oldalt, ahol leírják ezt? Köszi!

2019. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!