Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ahol társasházban van FLIP elérhetőség, milyen látható munkálatok történtek a lépcsőházban? A kívülről látható technikai kivitelezésre gondolok.

FLIP

jan. 11. 15:35  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találtam egy szakembert a jószakin, de nincs elérhetőség, hogy tudom a kapcsolatot felvenni Vele?
A mindenkilapja.hu üzemeltetőinek mik az elérhetőségei, melyeken el is lehet érni őket? És a info@mindenkilapja.hu sajnos nem megfelelő, tekintve, hogy nem hajlandóak válaszolni.
Hogy tudom beállítani a facebook profilképem, hogy lássa más, de ne tudja lájkolni, megosztani, vagy bárhogy reagálni rá, de mégis látható legyen?
Ha egy facebook bejegyzés láthatóságát "egyénire" állítok (tehát korlátozom név szerint ki láthatja vagy nem láthatja), akkor azok számára akiknek látható azok ki tudják...
Facebook képeknek megváltozott a mérete, csak kattintás után látható a teljes kép. Miért?
Facebookon, amikor beállítok kiemelt fényképet, megjelenik másoknak a hírfolyamban, vagy csak akkor látható, ha valaki felkeresi az oldalamat?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!