Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ma a neten láttam egy videót hogy cmd ben be kell írni hogy net user és kiadja ki hasznája a gépemet vagy ilyesmi na nekem az a baj hogy van egy rendszerazda meg egy vendég akkor valaki feltörte a gépemet vagy hogy van ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: CMD, feltörés

jan. 12. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
Minden Windows-ban alapból telepítve van Vendég fiók, csak ezt - úgy tudom - be kell kapcsolni, hogy a vendég felhasználó tudja használni, tehát alapból létrehozza telepítéskor...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 12. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha jól értem nem kell aggódnom? mivel ha felmegyek a 192.168.1.1 re hogy megváltoztassam a wifi kódot akkor az admin admin nem jó :(

# 2/8Időpont jan. 12. 11:11 Privát üzenet
Ha szolgáltató adja az eszköz, akkor azon lehet előre beállított név-jelszó is, ami nem feltétlenül admin-admin. Biztonsági szempontból ez kábé olyan, mintha nem is lenne rajta jelszó.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 12. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ÉS amugy a laptopomon is ugy van hogy

Alapértelmezett Lacika Rendszergazda

Vendég WDAGItilityAccount

Ez a gépen

A laptopon meg

Alapértelmezett fiók Rendszergazda Vendég

WDAGUtilityAccount

Akkor ez mi ? :D

# 4/8Időpont jan. 12. 11:22 Privát üzenet

[link]

"WDAGUtilityAccount has been previously added to Insider Preview Builds, although it is often disabled. This is commonly active on the Enterprise edition of Windows 10. This item is integrated to the OS and is not considered as a threat/virus/malware."

# 5/8Időpont jan. 12. 11:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor mi a teendő?

# 6/8Időpont jan. 12. 11:28 Privát üzenet
Semmi, mert normális hogy ott van, és nem is aktív. Feleslegesen parázol olyan dolgok miatt amihez nem értesz. Nem minden dolog veszélyes csak azért, mert még nem ismered hogy mire való. A google használata pedig ingyenes, nézz utánuk.

# 7/8Időpont jan. 12. 11:33 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm és igen igaza van az utolsónak és a többi válaszolóknak is.

# 8/8Időpont jan. 12. 11:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyik számítógépen én csak egy felhasználói vendég fiókon vagyok és másik fiókot kér amikor installálni akarok valamilyen játékot vagy megnyitni valamilyen játékot. És a...
ETS 2-nek az "user file"-ait át lehet állítani, hogy ne a c-t, hanem a d meghajtót foglalja?
Vettem egy rajzpadot és szeretnék vele rajzfilm animációkat készíteni, mint Piemations: https://www.youtube.com/user/PieMations. Milyen programmal tudok hasonló vagy ilyen animációkat készíteni?
Hogyan lehet feloldani az internet blokkolást (rendszergazda-vendégfiók)?
Iso2god programnál amikor be akarok tenni valamit ezt irja ki :couldn't locate xextool expected location was C:\... Try disabling user acess control if it's enabled Mit csinaljak?
Win 7-en a start menü megnyításakor jobb oldalt ott van minden - user, documentumok, képek stb- de baloldalon üres, nincsenek megjelenítve a programok. Hogyan tudnám beállítani a normális ablakot?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!