Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma a neten láttam egy videót...

Ma a neten láttam egy videót hogy cmd ben be kell írni hogy net user és kiadja ki hasznája a gépemet vagy ilyesmi na nekem az a baj hogy van egy rendszerazda meg egy vendég akkor valaki feltörte a gépemet vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden Windows-ban alapból telepítve van Vendég fiók, csak ezt - úgy tudom - be kell kapcsolni, hogy a vendég felhasználó tudja használni, tehát alapból létrehozza telepítéskor...
2019. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értem nem kell aggódnom? mivel ha felmegyek a 192.168.1.1 re hogy megváltoztassam a wifi kódot akkor az admin admin nem jó :(
2019. jan. 12. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltató adja az eszköz, akkor azon lehet előre beállított név-jelszó is, ami nem feltétlenül admin-admin. Biztonsági szempontból ez kábé olyan, mintha nem is lenne rajta jelszó.
2019. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ÉS amugy a laptopomon is ugy van hogy

Alapértelmezett Lacika Rendszergazda

Vendég WDAGItilityAccount

Ez a gépen

A laptopon meg

Alapértelmezett fiók Rendszergazda Vendég

WDAGUtilityAccount

Akkor ez mi ? :D

2019. jan. 12. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


"WDAGUtilityAccount has been previously added to Insider Preview Builds, although it is often disabled. This is commonly active on the Enterprise edition of Windows 10. This item is integrated to the OS and is not considered as a threat/virus/malware."

2019. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi a teendő?
2019. jan. 12. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi, mert normális hogy ott van, és nem is aktív. Feleslegesen parázol olyan dolgok miatt amihez nem értesz. Nem minden dolog veszélyes csak azért, mert még nem ismered hogy mire való. A google használata pedig ingyenes, nézz utánuk.
2019. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm és igen igaza van az utolsónak és a többi válaszolóknak is.
2019. jan. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!