Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Windows 10 - re hálózati...

Van Windows 10 - re hálózati tükör? Úgy érzem, hogy DDOS támadása alatt vagyok.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egyre több DDOS/DOS támadásnak vagyok kitéve, pedig az internettel nagyon nincs probléma, ráadásul VPN - t is használok. És szeretném tudni, hogy milyen IP címektől van bejövő kapcsolatom.

2019. jan. 14. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, hogy DDOS támadása alatt vagyok"

Egészen pontosan ezt miből érzed? Drasztikusan megnőtt a bejövő hálózati forgalmad?

2019. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha tényleg elárasztanának, akkor úgysem tudnál mit kezdeni a csomagokban lévő IP címekkel, elég amatőr megoldás lenne. Nem lehet, hogy csak a Win frissít?
2019. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letiltottam a Windows frissítéseket, semmi nem tölt le. A napokban sokszor elmegy az internet, ha van is netem, minimum 500-600 - as pingem van.
2019. jan. 14. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem DDoS.

A pinged (gondolom játékokban) azért ilyen nagy, mert vpn-t használsz. Aztán 2-3 átirányítás után drasztikusan megnő a pinged. A vpn pedig épp ezt csinálja: átirányít, hogy elrejtse a személyazonosságod.

2019. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mióta VPN - t használok, azóta nem volt ilyen velem, max 200 - as pingig ment fel nekem vagy 300. De sosem volt 500-600 - as, csak, ha töltök le valamit.
2019. jan. 14. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még "van pinged", akkor téged nem dos-olnak :-) A hálózati interfész forgalmát egy tcpdump-pal (vagy ha klattyintgatni szeretsz, akkor wireshark) megnézheted.
2019. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!