Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az elrejtett...

Facebookon az elrejtett kedvencek szakaszt hogyan lehet visszahozni?

Figyelt kérdés
Korábban a "kedvencek" részt elrejtettem. Azóta sajnos sehogy nem tudom visszahozni. Szeretném számomra és ismerőseim számára is láthatóvá tenni a szakaszt. Csak úgy tudom megnézi az általam kedvelt oldalakat, ha a hírfolyam bal oldalán lévő sávnál bemegyek az "Oldalak" részhez. Viszont nekem nem ez kell, hanem azt szeretném, hogy a többi szakasz (pl. zenék, bejelentkezések, videók, stb.) között újra látható legyen. Sajnos a profilomon sehol nem jelenik meg a "Szakaszok beállítása" fül, pedig korábban ezeket ott lehetett állítgatni. Szerintetek hogyan tudnám visszaállítani?

2019. jan. 19. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Asztali gépről belépsz a fbre - rákattintasz a nevedre - majd a neved alatti sávban (idővonal~névjegyek~ismerősök~fényképek)~archívum után elvileg egy pillanatra megjelenik a - továbbiak▼ menüpont is. Ezt kell elérni majd ha rákattintasz a "továbbiak"-ra, ott lesz olyan hogy - szakaszok kezelése - ás ott a kedvencek sávnál tedd be a pipát.



Az a helyzet viszont hogy ez a menüpont van akinél csak 1 másodpercre jelenik meg, majd ahogy betölt az oldal el is tűnik. Ha nálad is ilyen akkor el kell csípned azt a rövid időt amikor ott van...

2020. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!