Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges, hogy este...

Hogyan lehetséges, hogy este még láttam egy Facebook felhasználó adatlapját, egy órával később meg már nem?

Figyelt kérdés
Egy személyt este megtaláltam két ismerősöm ismerősei között is. Teljesen nyilvános volt az adatlap, láttam az összes képét, az idővonal tevékenységet, az ismerőseit, mindent. Majd egy órával később már meg sem találtam a két ismerősöm ismerősei között! Egyszerűen nem adja ki. Le nem tilthatott, egyrészt mert egyáltalán nem ismer, másrészt mert más fiókból is próbáltam rákeresni és úgyse találtam. Gondoltam, hogy korlátozta az ismerősei láthatóságát és ezért nem jelenik meg az ismerőseim ismerősei között, de most az egész profilt nem találom ezen a néven! Ráadásul ez az egész (hogy láttam, aztán már nem) éjjel történt és nem hiszem, hogy éjjel pont állíthatta a Facebook profilját! Ja és ami mèg érdekes, hogy már korábban is kerestem a két ismerősöm között ezt a személyt és sose találtam. Mintha nem lett volna Facebookja. De most, amikor röviden láttam a profilt, akkor egész régi bejegyzések is voltak. Lehet felfüggesztette a profilját? De pont akkor? Még az jutott eszembe, hogy van valami réndőrségi ügye. Lehet emiatt folyamatosan fel van függesztve a profilja, csak néha kiblockolja éjjel, hogy ránézzen és én pont véletlen elkaptam egy ilyet? Vagy hogy lehet ez? Hogy sose találtam, aztán egyszercsak véletlen láttam, majd azóta se.?

2019. jan. 22. 09:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!