Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vált át a Google search...

Miért vált át a Google search platformom mindig valami másra, yahoo, bing?

Figyelt kérdés

Már tobbszor beallitottam alapertelmezettnek a Chrome-ban es Safariban is, de mindig visszaall, leginkabb yahoo-ra.


Akar a search engine-t allitom at, akar az url mezot, vagy mindkettot, akkor is atallitodik egy -rovid- idn belul.

Koszi



#Google #keresés #Yahoo #google search
2019. jan. 22. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kártevő van a gépen ami felülírja a beállításokat. Egy malware keresőt célszerű futtatni, ha a böngésző beállításaiban nem találod meg azt az add-ont ami átvette az irányítást (vagy nem add-on csinálja).
2019. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Uh, ez nem hangzik jol.

McAffee VirusScan/Antivirus-om van, magatol futtatja mindig es sosem talal semmit.Rajta volt a gepemen, plusz a Win Defender.


Mas kellene, ezek nem elegendoek?

2019. jan. 22. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Malwarebytes Antimalware ami ilyen esetre találhat valamit. Az azért gyanús, hogy magától áll át a kereső, és a visszaállítást követően is még mindig beleavatkozik a döntésbe. Ilyenkor feltételezhető, hogy valami program szándékosan téríti el a beállításokat (rossz esetben nem is maga a Yahoo jön be, hanem arra hasonlító oldal).
2019. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Megneztem az url-t, yahoo lesz.

Van yahoo mail accountom amugy.


De arra lettem volna figyelmes, MINTHA mindig a win kotelezo frissitesei utan allnanak vissza. Amikor beallitom google-ra, ra 1-2 hetre visszaallitodik.

2019. jan. 23. 13:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Illetve azt talaltam meg erdekesnek, hogy a beallitasokban:

Keresomotor beallitasa: Google az alapertelmezett

Cimsavban hasznalt keresomotor : atallt biztonsagos keresesre (amit egy szinttel beljebb yahoo-nak definial).

2019. jan. 23. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
ADWCleaner nevű programot tudom ajánlani.
2019. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is itt valami nem oda való van a gépeden. A Win frissítés biztos nem lehet a ludas, pláne azért, mert a rendszer szemszögéből ez 3. féltől számító böngészőnek számít, amibe egyértelmű, hogy alapból sehogy sem piszkál bele. Biztosítja a böngésző futásához szükséges körülményeket az op. rendszer, de ennyi. Még ha Explorer-ről vagy Edge-ről lett volna szó, akkor azt mondom talán, de így tuti nem. Szedd le a Malawarebytes-ot, ahogy azt már javasolták.
2019. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!