Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek így rendelhetek...

Szerintetek így rendelhetek másik internetet?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy levelet, hogy az Invitel február 28.ával megszünteti az internet szolgáltatást, így át kell térnünk másik szolgáltatóhoz.

Most várjam meg a február 28-át vagy már most is rendelhetek egy másik internetet ?

Lemondani nem tudom az invitelt, mert nem az én nevemen van, kicsit bonyolult a helyzet.

Tehát ha én most rendelek mondjuk egy Telekomos internetet azt bekötik attól, hogy még van egy meglévő internet a házban ?


A válaszokat előre is köszönöm!!!



2019. jan. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bekötik, persze. Semmi nem tiltja, hogy két szolgáltatóval is legyen szerződésed.

Viszont akkor ha nem tudod lemondani az invitelt, akkor február 28-ig azt is fizetni kell, nem hivatkozhatsz arra, hogy nem is azt használod már.

2019. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a Telekomosok húznak majd új kábelt az oszlopról vagy azt hogy oldják meg ?
2019. jan. 24. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Azt tőlük kell megkérdezned.

(Bár én óva intenélek a trékomtól, ritka szemét cég. Bármi más, csak az ne.)

2019. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ahol lakom nagyon korlátozottak a lehetőségeim sajnos....

Se DIGI, se UPC, mostmár se Invitel.

Csak borsodweb, meg a telekom.

A Borsodweb sokkal drágább így maradt a Telekom, annak legalább van a városban egy csomó kirendeltsége.

2019. jan. 24. 18:03
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt írod a kulccsszavaknál, hogy ADSL. Egy telefonvonalon egy szolgáltatás lehet, ezt nem tudod megkerülni. És a telefonvonal kötelező, tehát nem árt megtudni, hogy az is megszűnik-e. Nem kell, hogy előfizetés legyen rajta, elég a vonaltartás (ami persze pénzbe kerül). Azaz valószinűleg csak úgy tudod majd beköttetni a másik szolgáltató ADSL-jét, hogy március 1-től fog műkdöni. Viszont a telefonvonal tulajdonosától fog kelleni egy beleegyező nyilatkozat.
2019. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Korlátlan flottás mobilnet is elérhető. (pl. iQpro)

[link]

2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!