Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook -on egy nem...

Ha facebook -on egy nem ismerős személynek írok majd utána rögvest tiltom, látni fogja az üzenetemet?

Figyelt kérdés
Egy este miután "kicsit" a pohár fenekére néztem, úgy éreztem hogy lenne néhány keresetlen szavam egy rendkívül kellemetlen, undorító "emberhez". Természetesen nem ismerősöm Facebook -on, de azért így is írtam neki, jól megmondva neki a véleményemet. Pár óra múlva, hajnalban felébredtem, mikor még kb 100 % , hogy azóta nem nézte meg, hogy mit üzentem neki. Így már jobbára kijózanodva ráeszméltem, hogy ittasan túlzottan szabadjára engedtem az érzelmeimet, talán mégsem volt bölcs dolog ezt az üzenetet megírnom neki, amiben többek között azt kívántan neki hogy a k.... anyja dögöljön meg, és minél előbb ő is a k.... anyja mellett feküdjön holtan. És ez csak egy volt a sok "jókívánságom" közül, ezt is csak példa gyanánt írom le ide. Kijózanodva ezt gondoltam: "Úristen mit csináltam, ezt ezért rohadtul nem kellett volna.., áá, de még biztos nem látta." majd tiltottam gyorsan a francba. Azt szeretném kérdezni, hogy az üzenetemet így is megkapta és el tudta olvasni, avagy sem? Előre is köszönöm a válaszokat! Kioktató, okoskodó idióták kíméljenek!

2019. jan. 28. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltudja, csak válaszolni nem fog tudni.
2019. jan. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Ráadásul ezzel még inkább fokoztad amit írtál. Nemcsak szidtad oda-vissza az egész családfáját, de még csak nem is vagy annyira "korrekt", hogy hagyod, hogy reagáljon rá.

Így most jól megmondtad, és elfutottál.

2019. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kezek :)
2019. jan. 28. 17:24
 4/9 anonim válasza:
100%
Miért nem törölted az üzenetet? Ha jól tudom, akkor tényleg nem kapja meg.
2019. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, facebook -on az üzeneteket nem lehet törölni.. vagy igen? Hogyan? Mert én sem régebben , sem most nem találtam/találok ilyen opciót sehol..
2019. jan. 31. 13:49
 6/9 anonim válasza:
Lehet, hogy rosszul tudtam.
2019. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most olvastam valahol, hogy ha 10 percen belül törlöd az üzit, és még nem olvasta, akkor nem kapja meg.
2019. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN is most olvastam. Viszont az is benne volt a cikkben, hogy még csak ma indította be a facebook ezt a funkciót, és apránként, nem egyszerre fog a felhasználóknál megjelenni.
2019. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha írsz valakinek egy üzenetet csak akkor tudod kitörölni, ha rányomsz arra, hogy eltávolítás mindenki részéről, de ha csak annyit nyomsz be, hogy eltávolítás magadnak, akkor csak te nem tudod visszaolvasni, amit írtál neki, de ő vissza tudja olvasni.


Ezért az eltávolítás mindenki részéről tudod az üzenetet biztosan törölni és attól, hogy tiltottad, ergó ezzel csak visszaírni nem fog tudni, az üzenetedet, amit a tiltás előtt elküldtél neki, az már ott van nála kézbesítve.

2021. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!