Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törölte ki szinte az...

Miért törölte ki szinte az összes születésnapi bejegyzést a Facebook?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy Facebookos, de ma lettem figyelmes arra, hogy 2 éve 160 helyett 12 ember köszöntött fel érdekes módon.


Mindent megpróbáltam, elrejtettem az idővonalamról, majd a tevékenységnaplóban újra elrejtettem, mert valamilyen oknál fogva bugos a Facebook. Utána feloldottam, erre megint csak 12-en. Pedig egyenként oldottam fel, rengeteg időmbe telt, de még úgy sem.


Mit lehet ezzel a szituval kezdeni?



2019. jan. 29. 09:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdekes módon amikor elrejtem az idővonalamról, akkor megjelenik a maradék 148 . De ha újra feloldom, akkor megint és megint 12 . :DDD
2019. jan. 29. 09:37
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy facebookos, egy görgetéssel nem vettem volna akkor észre, hogy mi történt az idővonalammal, amit két éve írtak.
2019. jan. 29. 10:13
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Nem lehet az, hogy nem vetted észre, hogy van olyan opció, mint további x darab hozzászólás megtekintése? Rövidíti a listát és ha magadtól rákattintasz, csak akkor jelenik meg a plusz 20. Többször is rá kell nyomni, mert automatikusan nem az összeset jeleníti meg.
2019. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rákattintottam, de azt írta, hogy további 7 mutatása. Azt írja, 12-en írtak üzenőfalamra.


Ez valami bug. Érdekes módon, csak azt nem mutatja rendesen, a többi évben a felköszöntéseket igen.

2019. jan. 29. 15:39
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Úgy látszik, nem sikerült helyreállítani...

2019. jan. 29. 15:40
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Meglehet. De az értesítések közt ezek szerint megvan. Akkor nem tudok mit mondani erre.
2019. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszi
2019. jan. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!