Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon vagy Messengeren...

Facebookon vagy Messengeren hogy tudom azt beállítani hogy amikor elérhető vagyok akkor is azt mutassa az ismerősiemnek hogy több perce vagy órája voltam elérhető? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Messengerben lehet olyat be tudom azt állítani hogy soha senkinek ne mutassa azt hogy mikor vagyok elérhető és mikor nem, magyarul rejtve fent tudok lenni. De nekem nem ez kell. Én azt szeretném, hogy amikor fent vagyok akkor ne azt mutassa hogy jelenleg elérhető hanem azt, hogy X perce vagy X órája volt elérhető. Na ezt hogyan tudom beállítani?

2019. jan. 31. 09:15
 1/4 anonim válasza:
Sajnos ezt nem lehet beállítani:(
2019. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért Nem? És akkor hogyan oldjam meg azt, hogy azok az emberek akik figyelnek engem, hogy mikor vagyok elérhető, hogy ne tudjanak róla?
2019. jan. 31. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefonon csak az elérhető allapotot tudsz kikapcsolni. Asztali böngészőn meg ott be lehet allitani, hogy az adott szemely ne lásson.
2019. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Na és azt hol/hogy lehet beállítani?
2019. febr. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!