Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a 10 perces őrület...

Mi ez a 10 perces őrület YouTube-on?

Figyelt kérdés
Kevesebb a videó tartalma mint 10 perc,és ahhoz hogy elérjék a 10 percet bevágnak fekete képet alá zenét/esetleg jobb esetben Outro..

2019. febr. 2. 13:47
 1/4 Szirty ***** válasza:
50%
Mit is szeretnél kérdezni?
2019. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 perc felett több hirdetést lehet belerakni. Rossz videósokat nézel, ha "mindehol ezt látod"...
2019. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A reklámbevétel miatt van, ha eléred a 10 percet akkor más kategóriába esel, ami több pénzt jelent (elvileg).
2019. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is értelmesebb, igényesebb videósokat kell nézni, akik nem csinálnak ilyet. én már több panaszt hallottam erről, de videóban eddig egyetlen egyszer találkoztam vele, hogy valaki pár perc alatt letolta a tartalmat, aztán közölte, hogy most már a helykitöltő, hogy meg legyen a 10 perc. azt se tudom, ki volt ez, vagy miről csinált videót, annyira nem hagyott mély nyomot. akiket rendszeresen nézek, azoktól még sosem láttam ilyesmit - és biztos vagyok benne, hogy nem is fogok soha.


szerintem elég gáz megoldás, akiket én nézni szoktam, azoknak mindig sikerül értelmesen kitölteni a 10 percet. akinek meg gondot okoz, annak inkább gondolkodnia kéne - vagy rövidebb videókat csinálni sem olyan nagy hülyeség.


nekem rélmil valami olyan is, hogy egy időben talán csak 10 felett lehetett reklámot engedélyezni és ezért csinálták sokan így. egy ideje már biztosan nem így van, ma már csak azt befolyásolja a 10 perc, hogy az alatt nem enged 1-nél több reklámot betenni, 10 perc felett meg már több reklámot is beletehetsz a videódba.

2019. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!