Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyant nem lehet mondani a...

Olyant nem lehet mondani a Google vagy Youtube keresőnek, hogy hátulról adja a találatokat? Csak olyan találatot adjon, amibe benne van a keresőszó, de egyébként a találati lista legvégét szeretném látni.

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
műszakilag lehetségesnek kéne lennie, de nem hiszem, hogy a Google (fejlesztői) ezt hagyni akarnák, mert az az elgondolásuk, hogy a legrelevánsabb találatok elől vannak, a vége senkit nem érdekel - max akkor, ha végiglapoz odáig, mert annyira nem találja, ami kell neki, de azt hiszem olvastam is róla, hogy a többség max 6-10 oldalt lapoz, annál többet kb senki sem - miközben több tízezer, vagy több millió találatokról beszélünk sok esetben
2019. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én zenét keresek és minig ugyanazokat a népszerűeket hozza fel, de én nem azokat keresem
2019. febr. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!