Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

A a messenger az üzenetet miért küldi el ilyen lassan?

egy 30 perce írja , hogy elküldve de nincs kézbesítve

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, wifi, router, YouTube

febr. 11. 20:45  Privát üzenet  

A válaszok

Ha azt írja hogy elküldve akkor el van küldve. Kézbesítve akkor lesz ha a másik fél megkapja.

3 állapot van

Elküldve, vagyis tőled elment

Kézbesítve, vagyis a címzett megkapta

Olvasott, vagyis a címzett látta

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 11. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kösz a válaszod de annyira hülye nem vagyok , mint amilyenek látszok . ezeket a dolgokat tudom . De 30 perce nem küldte el az ismerősnek az üzenetet

# 2/3Időpont febr. 11. 21:01 Privát üzenet
Simán lehet, hogy 30 petcig nem volt a net bekapcsolva a telefonján. Velem is megesik, mondjuk melózok.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 11. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Töröltem véletenül egy üzenetet messengeren, vissza tudom állítani valahogy?
Ezeket a fajta üzeneteket a másik fél maga küldi, úgy, hogy megosztja velem, vagy a rendszer automatikusan küld egy-egy ilyen üzenetet mindkét félnek a másik nevében?
Ha Facebook-on egy üzenetnél bejelölöm elolvasás után olvasatlannak az üzenetet, akkor az üzenet küldőjénél is eltünik az hogy láttamoztam, vagy nem?
Facebook messenger üzenetet kellene törölnöm sűrgősen, elvileg erre nincs lehetőség úgy látom. Bárki tud valamit, ahogy mégis tudnék törölni? Aki segít annak cserébe leírom, hogy...
Ha elolvastam egy üzenetet Messengeren, majd archiváltam a beszélgetést, a másiknál ennek ellenére továbbra is olvasottnak fogja mutatni vagy átváltja nála olvasatlannak?
Az új messenger frissítés óta (ma reggeli) nem tudok beszélgetést törölni, mint korábban. Üzenetet igen. Hogyan lehet teljes beszélgetèst törölni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!