Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home optikai internetem...

T-home optikai internetem van, digi tv-t beköttethetem erre a hálózatra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

T-home optikai internet van bevezetve, digi-nek csak a tv szolgáltatása érhető el itt, internetet nem szolgáltatnak.

Régen az volt, hogy másik szolgáltató által bekötött eszközön is nyújthatott szolgáltatást egy másik szolgáltató.

Jelenleg nem tudom mi a helyzet.

Olyan válaszokat, mint "ügyfélszolgálat mit is mondott" nem kérnék, telefont nem szívesen használok, hallássérült vagyok, e-mail-re válasz nem érkezik, mert próbáltam.



2019. febr. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sose volt ilyen, hogy egyik szolgáltatott a másik eszközén. Ha a digi csak tv-t szolgáltat, akkor nekik ott nincs vezetékük, csak műholdon szolgáltat.
2019. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, volt ilyen. pl. ADSL esetén is volt ilyen, ha kedvezményesebb volt egy másik szolgáltató, akkor is pl. a Telekom kábelén kellett nyújtania a szolgáltatást ha az ügyfél másik szolgáltatóhoz ment. Jelenleg nem tudom mi a helyzet.
2019. febr. 16. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
JAA, így már értem, mire gondolsz. Nem, optikai hálózatnál nincs ilyen, ez mind a saját tulajdonuk, ráadásul a technológia is teljesen eltérő, amit használnak, nem lenne kivitelezhető.
2019. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért akarnál a digitől tv-t kérni. Ha a T tud adni neked optikai netet, akkor tv-t is. Ráadásul nagyobb is a csatornakínálat. Plusz 2 szolgáltatásnál már 20% kedvezményt adnak a tv-re meg a netre is, tehát így a neted havidíja is olcsóbb lesz, szóval már csak anyagilag is jobban megéri ugyanattól a szolgáltatótól kérni mind a kettőt.
2019. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Diginél minden mindig sokkal olcsóbb, töredék-áras mint T esetén lenne.
2019. febr. 19. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező. Ha neked a T-től van optikai interneted. Akkormjobban jársz ha maradsz a T-nél. A Diginek igaz hogy olcsó, de csomo TV csatorna nincs. Például Animal planet, Cinemax 2. Ráadásul a DIGI még mindig réz kábelen szolgáltat.
2019. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább a T IPTV-jét javaslom neked. Hidd el jobb minőségű a Telekom IPTV-je optikai kábelen, mint a DIGI DVB-C alapú digitális kábel TVje. Igaz hogy a Telekom drágább, mint a DIGI. De ha minőségre utazól akkor a Telekom IPTV-jét választod. Ráadásul a Telekom az internet mellé rendelt IPTV esetén havi 20% kedvezményt is ad szolgálatásonként.
2019. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!