Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a postára csomagot...

Hogy kell a postára csomagot rendelni külföldi weboldalról és hogy kell felvenni?

Figyelt kérdés
Még sosem rendeltem online. Egy thaiföldi oldalról szeretnék rendelni vmit, de nem szeretném saját lakcímemre mert napközben nem tartózkodom itthon.

2019. febr. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Esetleg a munkahelyed - ha van - címére?

2. Ha a posta szállítja ki, akkor megrendelheted a saját címedre is - sikertelen kétzbesítés esetén a postás meg hagy értesítést, amivel átveheted a postán a csomagot.

2019. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kaptam egy nem privát jellegű üzenetet:

"Az üzenet témája: Köszi. +Még egy kérdés...

Az üzenet szövege: Állítólag Németországba hajózzák el és onnan adják fel postán?"

A pontos szállítási feltételeket nem tudom.

Ha olcsó a szállítási költség, akkor valószínű hogy többedmagával konténerben elmegy egy európai kikötőbe - Németországba, Hollandiába, stb... - majd onnan szortírozzák tovább a posta/futárszolgálatok számára, akik általában közúton fuvaroznak.


Drága postaköltség esetén már lehetséges a légi úton történő szállítás.


"Azért is fizetni kell nekem? Előre is köszi."

Bizonyos értékhatár felett vámot és/vagy áfát kell fizetned:

[link]

2019. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!