Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám beállítani azt...

Hogyan tudnám beállítani azt hogy a Windows 10 ne kérjen minden újraindítás után ASDL (username-password) azonosítót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leválasztottam a routeremet így egy D-link modemből közvetlen utp kábellel csatlakozom az internethez. Telekomos vagyok és minden restart alkalmával újból be kell tárcsáznom ezeket az adatokat (felhasználónév, jelszó) ahhoz hogy internet kapcsolat legyen.

Hongyan tudnám végleg megjegyeztetni ezt windows 10-be?



2019. febr. 20. 20:05
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg meg kellene jegyeznie magától, ha kipipálod, hogy jegyezze meg.

link: [link]

2019. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most így sikerült is, újraindítottam és viszont azt értem el hogy bepötyögni nem kell az azonosítót, elég ha jobb alul rányomok hogy "szélessávú kapcsolat-->csatlakozás" és kész is.
2019. febr. 20. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:

tehát restart után továbbra sincs automatikusan internet.

de így is köszönöm az előző segítséget! :)

2019. febr. 20. 20:22
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy a gép indulás után ezt automatikusan csinálja, akkor a rasdial parancs talán működik Win10 alatt is, én Win7 alatt használtam annó.


Létrehozol egy tetszőleges nevű fájlt, de "bat" kiterjesztéssel. (De lehet hogy cmd kiterjesztéssel kell. valamelyik a kettő közül.)


A fájl tartalma pedig a következő:


rasdial [ADSL_kapcsolat_név] [ADSL_felhasználó_név] [ADSL_jelszó]


Kapcsos zárójelek nélkül, 1 db szóközzel a szavak között.


Majd ezt bemásolod a start menü indítópultjába.

2019. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link] (töröld ki a zárójeleket a linkből)

Ha pedig a CMD ablakot se szeretnéd látni indításkor: [link]

2019. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm! :))
2019. febr. 21. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!