Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erről a ShadowWarrior Youtube...

Erről a ShadowWarrior Youtube csatornáról vélemény?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ő többnyire pénzért ad tanácsokat PC gépösszeállítás ügyben. Van esetleg személyes tapasztalata vele valakinek?

2019. febr. 25. 06:50
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. febr. 25. 06:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha pénzért ad, szart sem ér.. itt bármikor összeállítják neked a legjobb ár/értékű gépet ingyen.
2019. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül van letiltva minden videjánál a pontozás.
2019. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ó igen, ő ad olyan tanácsokat, hogy ezer wattos táp legyen minden gépben, mert hátha később fejleszteni akarsz. Igazi szaktekintély, valóban.
2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3 mondta ha v kinél le van tiltva a komment és a like.

El lehet képzelni mekkora "penge az illető".


Én legutóbb csak egy komplett 3 oldalas levélben mondtam el egy 60+-os embernek h kb h néz ki egy mai gamer gép (a fiának akart venni) milyen márkákból válogasson, mire ügyeljen, ma már Gamer-nél ne menjen 16 GB alá....

Mindezt Ingyen. (Szerencsétlennek egy 4 GB ramos gépet akartak eladni "Gamer" alatt.)


SW-t meg inkább hanyagold.

2019. febr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el. Ajánlom az RP's Lair csatornát. Az ő videóit megnézed, ingyen is hatalmas segítség.
2019. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem a stílusa nem igazán jön be ahogyan kommunikál. Mintha csak az ő véleménye lenne a döntő és az egyetlen, illetve csalónak állítja be azokat a boltokat akik az övétől eltérő hardvereket ajánlanak, ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy az adott bolt leakarja húzni az illetőt, hanem csak minőségibb alkatrészeket kínál esetleg, ami nyilván valamivel többe is kerül. Meg az is furcsa, hogy minden általa ajánlott konfigba ugyanazt a budget kategóriás Gigabyte alaplapot ajánlja, mintha nem lenne más alternatíva...


Nameg a tápokat is gyakran alulméretezi szerintem. i9 9900K + RTX 2070-es konfigba 650 wattos táp? Ok, bizonyára kihajtja, bár azért ha jól ráadják a tuningot egy i9 9900K már eszik rendesen és sz RTX 2070 is. Én minimum egy 750 wattos minőségi tápot tennék egy ilyen konfigba. Azon már nem spórolnék biztos.


Amúgy nincs tiltva a kommentelés a csatornáján. Legalábbis mostanában nem volt.

2019. júl. 15. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban nincs tiltva. Viszont mindenkit bannol, aki nem ért vele egyet. Egyszer én is próbálkoztam kommentelni, hamar kaptam a bannt. Rohadt adócsaló(pénzért csinál "konfig tervet"), nulla szakértelemmel.
2019. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!