Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonal kinézetét...

Facebook idővonal kinézetét vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés

Általában tabletről használom a facebook-ot. Amikor elfektettem a tabletet az elforgatásnak köszönhetően megváltozott az idővonal kinézete. Eddig jobb oldalt az volt hogy "Mostanában aktív csoportok". Bal oldalt meg az idővonalat tudtam görgetni. Valamit el állíthattam, nem tudom, de most már nincs jobb oldalt a "Mostanában aktív csoportok" hanem a kijelző egészét elfoglalja az idővonal, ami így szét van nyújtva ami nagyon idegesítő. Vissza lehet állítani a jobb oldali sávot hohy ne legyen olyan széles az idővonal?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Facebook #idővona
2019. febr. 25. 19:43
 1/1 anonim válasza:
A jobb alsó sarokban találsz egy "Chat" feliratú fület, ha arra rákattintasz, vissza fog jönni az oldalsáv. Ha szükséges, a további beállításokat a kis fogaskerék ikonra kattintva tudod megadni szintén itt lent.
2019. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!