Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Craigslisten hogy lehet...

Craigslisten hogy lehet kikerülni a telefonszám-megerősítést?

Figyelt kérdés
Nem enged új hirdetést feltölteni a Craigslist, amíg nem hitelesítem a mobilszámomat. A hitelesítést viszont csak érvényes amerikai vagy kanadai telefonszámmal lehet elvégezni. Próbáltam teljesen új fiókot létrehozni, új email címmel, de így is fennáll a probléma. Mit lehet tenni?

2019. márc. 3. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne telefonos valaszt varj, hanem csak emailre valaszolhassanak az erdeklodok. Ha nem telefonra varsz valaszt, akkor nem ker megerositest.
2019. márc. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam, de nálam akkor is kérte.

E-mailben kaptam meg a linket, amivel meg kell erősítenem a hirdetés közzétételét, de a linkre kattintva felugrik egy ablak, hogy telefonos hitelesítés szükséges, ahonnan nem enged tovább. A hirdetésben nem adtam meg telefonszámot, csak e-mail címet.

2019. márc. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!