Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a facebook jelszavam...

Nem tudom a facebook jelszavam, sem az emailomét. Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbáltam, az emailbe próbáltam bejelentkezni, de azt írta, hogy l

Elküldi a jelszót az emailre, de mint említettem, nem tudok belépni, ezért nem értem...mi lenne a teendő? Mit csináljak?



2019. márc. 4. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Először az e-mail fiókhoz hozzáférést kell megoldani. Ha nem tettél megelőző lépéseket (titkos kérdés, másodlagos e-mail, telefonos azonosítás), akkor is talán van valami lehetőség jelszóemlékeztetést kérni, amit semmi értelme ugyanarra kiküldeni amire nem tudsz belépni. Persze azt is meg kell érteni, hogy egy tök idegen e-mail fiókba nem fogja kiküldeni a jelszót vagy a jelszócserét, mert akkor bárki beléphetne így bárki más fiókjába is.


Amíg nem oldod meg a belépést, addig a többi regisztrált fiókhoz való hozzáférés sem fog működni. Ha pedig végleg kizártad magad, akkor ezzel együtt mindenből amibe most nem tudsz belépni.

2019. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki: Kérjük, add meg Indapass-azonosítódat (vagyis az Indapassodhoz tartozó email címedet). Erre az email címre fogod ugyanis megkapni az új jelszó megadásához és aktiválásához szükséges linket.

Ha korábban megadtál alternatív email címet, most oda is elküldjük a segítséget.

Nem tudom megcsinálni valamiért...

2019. márc. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!