Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok ajánlani olyan böngésző...

Tudtok ajánlani olyan böngésző kiegészítőt, amivel bejön a weboldal androidon is?

Figyelt kérdés
A weboldal nem működik normálisan androidon, csak windows rendszerben. Tudtok ajánlani böngésző kiegészítőt androidra?

2019. márc. 7. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az asztali nézetre gondolok.
2019. márc. 7. 23:28
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Mutass peldat, ezer oka lehet ilyesminek.
2019. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

chrome

Nekem tökéletesen bevált, nem találkoztam olyan oldallal ami ne lenne jó

Inkább írj példát, hogy milyen oldal nem megy.

Az is lehet, hogy egyszerűen csak szarul van optimalizálva az oldal, akkor meg mindegy is a böngésző

2019. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha szarul van optimalizálva, akkor teljesen mindegy, hogy mivel próbálkozom? Kipróbáltam már kb az összes böngészőt. Azért gondoltam rá, hátha van valami kiegészítő akkor.
2019. márc. 8. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Flash alapu az oldal (szerencsere mar kb. kihalt), akkor nehezen fog menni Androidon. Ha Java Applet (1-2 bank meg hasznalja, amugy az is majdnem kihalt), akkor megint nem fog menni. Van par windows-only technika, volt a Silverlight (.net alapu, flash-hez hasonlo plugin), illetve az activex ennek az elodje (pl. digitalis alairokartyas, ugyvedeknek keszitetett weboldalak hasznaljak meg mindig), az megint nem fog menni.


Egyebkent a webfejlesztok donto tobbsege mar rajott, hogy tobben nezik az oldalukat mobil eszkozokrol (telefon/tablet), ugyhogy aki ki tudja kerulni ezeket a technikakat, az megteszi. Inkabb regebbi weboldalakon talalkozhatsz ilyennel, vagy ahol hardware kovetelmeny miatt nem megy (pl. alairokartya). Idealis esetben az adott cegnek van mobilalkalmazasa, es ott elerheted az emiatt kieso funkciokat. (pl. bank)


Ha irsz konkret oldalt, akkor megnezem melyik esetrol van szo.

2019. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Írtam privátban. Azért még jöhet bármi ötlet. :)
2019. márc. 8. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!