Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged tovább az Adfly?

Miért nem enged tovább az Adfly?

Figyelt kérdés

Évek óta sorozatbaráton nézek sorozatokat, eddig soha semmi baj nem volt vele. Pár napja néztem ott utoljára, és semmit nem csináltam a gépemmel azóta. Ma megnyitottam egy linket, behozta az Adfly-t, de el sem kezd visszaszámolni, csak azt írja, hogy Please wait. Akármennyit várok, nem csinál semmit.

Már mindenféle bővítményt kikapcsoltam a Chrome-ban, semmi sem segít, és csak ma kezdte el, pedig tényleg nem csináltam vele semmit. De telefonon meg amúgy működik. Sajnos a neten semmit nem találtam ezzel kapcsolatban.

Valakinek ötlet? :(



2019. márc. 9. 22:53
 1/7 anonim válasza:
Másik böngésző.
2019. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, ott sem működött
2019. márc. 10. 01:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az AdSkipper vagy az adf.ly KILLER kiegészítést, nálam Firefox alatt működik, egyszerűen átlépi az adf.ly oldalt.


[link]


[link]

2019. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Végül mi segített? Most én is ezzel küzdök.
2019. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Naiva2 válasza:
Valaki tudja már a megoldást? Nekem sem akar működni :(
2020. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sem működik már egy hete. :(
2021. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem se működik ma nézem...
2021. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!