Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok visszajutni a...

Hogyan tudok visszajutni a facebookomba?

Figyelt kérdés
Valaki feltörte a facebookom már lassan egy honapja és sehogy sem tudok visszajutni. Már egyszer majdnem sikerült. Ki kellett töltenem egy olyan űrlapot, ahova a teljes nevem, a facebookomhoz vezető url-t, okot es egy uj e-mail cimet kellett megadnom. Ja meg egy okmany azonositot, amivel igazolni tudom, hogy en vagyok és én a jogositványomat fotoztam le és csatoltam. De sajnos elírtam az e-mail cimet és most már semmit nem enged. A régi e-mail cimem, ami amugy freemailes volt, az pedig megszünt olyan régen voltam benne. Nagyon szépen kérlek titeket, hogy segitsetek valahogy visszajutni. Vagy valami informáciot adni, hogy hogyan tudok kapcsolatba lépni a facebookkal és onnan segitséget kérni,a sugóban semmit nem írnak erről. Tényleg nagyon fontos lenne, minden fényképem ott van az üzenetek között és a munkám. Előre is nagyon köszönöm a segitséget, remélem lesz. :(

2019. márc. 13. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, nagy eséllyel már sehogy. Ha volt is lehetőség rá azt elszúrtad. Hacsak nem adja be újra a lehetőségét, amit most figyelmesen hajtasz végre, valószínűleg végleg kizártad magad.

Az ilyen dolgokra van egy halom megelőzési módszer hogy ne kerülj bajba, de ha egyiket sem használtad akkor utólag a bajban már nem tudsz mit csinálni, csak tanulni az esetből a következő alkalomra.

Kezdve azzal, hogy nem használsz megbízhatatlan e-mail fiókot, kellően véded az e-mail hozzáférést a lehető legtöbb biztonsági lehetőséggel, és megtanulod hogy mik a jelszólopási és adathalász módszerek ami ellen védekezni kell.

2019. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :/
2019. márc. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!