Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
Viryvuu nevű felhasználó kérdése:

Mi történt az instagrammal és a messenger-el?

először instastoryba akartam kitenni valamit és mintha nem lenne wifi, azt írta ki hogy hiba. próbáltam újra de nem ment. utánna messengeren akartam képet küldeni de azt sem küldte el. sokan mondták hogy nekik sem működik de az Iphoneosoknak megy. mi történt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, Messenger

márc. 13. 18:41  Privát üzenet  

A válaszok
Világszinten akadozik a Facebook, Instagram. Majd helyreáll. Addig olvass könyvet :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 13. 18:54 Privát üzenet
iPhone-on sem megy!Ugyanaz a probléma, mint neked.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 13. 20:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mobil Facebookomon miért van már 24 olvasatlan üzenetem (értesítés) amikor messengeren megnéztem? Csak nálam van ez? Mi a hiba, hogyan lehet ezt megoldani?
Ha a Facebook Messengerben valaki letilt, az nekem megjelenik?
Instagram-on hogy tudok valakit letiltani, ha ő már letiltott engem?
Lehet jegyzetet küldeni messengeren ugyanúgy üzenetnek számítana ha küldenék?
Nem nagyon tudjuk mi történt. Valami megoldás?
Messengerre instagrammal léptem be, majd amikor újra be akartam lépni, mert újra lett telepítve, akkor a messenger nem ajánlotta fel az instás bejelentkezést. Hogy oldjam meg?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!