Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik a sorozatbarát szabályai?

Mik a sorozatbarát szabályai?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy kitiltsanak,mert elég nehezen szereztem meg a meghívót,csak nem tudom a szabályokat. Letudnátok írni?

2019. márc. 14. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Nézd meg az oldalon őket, mint minden normális ember.

2019. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó köszi.
2019. márc. 14. 09:53
 3/3 Vinkó Márton válasza:
Én elolvastam, de azért szívesen szeretnék én is egy rövid összefoglalót (pontokba szedve) a szabályokról. Nemrégiben nagy nehezen kaptam sok idő után és én sem szeretném véletlenül sem, hogy kitiltsanak. És egyébként azt sem szeretném, ha miattam kitiltanák azt, aki meghívott engem (pláne ha lány, mert a nickneve és a megfogalmazása alapján eléggé annak tűnt. Persze ha fiú lenne sem szeretném, de ha lány, akkor végképp... Amúgy eddig nem káromkodtam, nem töltöttem le semmit, kommentet sem igazán írtam, csak egyet: "Nem tudja lejátszani!" egy résznél, amit nem tudott lejátszani). Szóval minél inkább szeretnék biztosra menni a dolgokban nem csak magam miatt, hanem a meghívóm miatt is, hogy neki se okozzak csalódást, miután megbízott bennem.
2020. máj. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!