Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Illegális ha Németországban a...

Illegális ha Németországban a firefox titkosított fájlmegosztójáról töltök le tartalmat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel Magyarországon feltölt valaki egy programot a firefox send-re, elküldi nekem a linkjét, én letöltöm és a link törlődik 1 órán belül. Tudtommal a letöltés annyira nem gáz, a visszatöltés (seedelés) amiért küldik a büntetést ezért felejtős a torrent (vpn-ben sem bízok)

2019. márc. 17. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha törvénytelen tartalmat töltesz le, akkor mindegy milyen módon teszed, illegális. Az más kérdés, hogy elkapnak-e.
2019. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Citation válasza:

Óvatosan bánnék a németeknél bármiféle illegális letöltéssel. Konkrét példám van, mikor kinti német barátomat megkínálta a szolgáltatója egy nem túl baráti számlával amelyet illegális letöltésért kapott.


Nem volt semmi vizsgálat, nem volt felszólítgatás, hanem jött a "csekk".


Míg nem volt a kinti rokonoknak Netflix vagy hasonló előfizetésük, addig az nCore kívánságokat letöltettük itthoni cimbikkel, majd azt a saját céges szerverre másoltuk fel, ők meg onnan le :)

Ebből nem volt gubanc. Ma már szarnak az itthoni tartalomra, Netflixet használnak.

2019. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a Netflixet is de szerintem borzalmasan szar tartalom van rajta, egy hónapig volt ingyenes addig kb. 2 filmet néztem rajta ami érdekelt. A felülete káosz, a keresője primitív, németben meg nem elérhető a magyar tartalom, én meg azért néha megnéznék filmet magyar szinkronnal. A csekkről olvastam sok helyen ezért nem kockáztatok, egyelőre marad a félévente hazamegyek telipakolom a winchestert megoldás.
2019. márc. 29. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve nincs nagyon magyar film netflixen. Összesen talán 4 szinkronos és 6-7 feliratos van. Inkább a sorozatok miatt éri meg.
2019. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!