Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen vásároltam kombinált...

Ebayen vásároltam kombinált szállítással, de a rendszer különrakja, az eladó meg azt írja várjak. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Vásároltam ebayen 2 terméket, az egyiket licittel nyertem, a másikat egyenlőre kosárba raktam. A fizetésnél dupla költséget számol a rendszer. Írtam az eladónak, ő ezt írta: "I combine shipping and please wait invoice for combine shipping after you finished purchase"

googli fordítóval: "Összeállítom a szállítást, és kérjük, várjon számlázást a kombinált szállítás után a vásárlás befejezése után"


Ez azt jelenti hogy várjak, és egyszercsak megváltozik a végösszeg? Ha rámegyek a fizetésre, félek azonnal levonja a dupla költséget.



#eBay #kombinált szállítás
2019. márc. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia végül mi történt?

Mert én is most két licites terméket vásárolnék 1 eladótól, és azt mondja kombinált náluk a szállítás.

És ha sikerült, csak egyszeri szállítási díjat kellet fizetned, vagy arányosan elosztottat?

2019. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ket varians van ilyenkor. Lezarod a vasarlast, de nem fizeted még ki, hanem kersz egy uj szamlat az eladotol egyszeri szallitasi dijjal, s csak utanna fizetsz egyszerre mindent. A masoik varians, hogy ha mar ki van fizetve mindket szallitas, akkor az elado visszaadja neked a plusz dijat.
2019. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké köszi. Most jártak le a licitek, és a kosárban vannak, jelenleg még az összes darabra van, szállítás. Írtam már az eladónak, gondolom akkor nem kell semmit lezárnom, csak nem fizetnem, még.
2019. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!