Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelenthezhetek egyszerre 2...

Bejelenthezhetek egyszerre 2 gépen ncore-ra?

Figyelt kérdés
2 asztali gépem van itthon, nem lenne abból gond ha mindkettőre bejelentkeznék? Egyszer olvastam valahol hogy figyelik hány ip-ről vagy bejelentkezve...

2019. márc. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg figyelik, gyakorlatilag meg vannak szelektálási időszakok. ha pont beleszaladsz akkor az szívás. Törölt felhasználót ritkán állítanak vissza, maximum nagyon jó indokkal.
2019. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha két otthoni gépen lépsz be, annak a net felé ugyanaz lesz az IP címe, tehát nem gond. Két különböző helyről viszont ne lépj be egyszerre.
2019. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több gépről bejelentkezhetsz egy fiókba, de több fiókot nem használhatsz egy gépről. Egy fiók több gépről való használatát jelezned kell a profilbeállításokon belül az extra beállítások között található "Üzenet a staffnak" részben.
2019. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és mit írjak az extra üzenet részbe?
2019. márc. 19. 16:22
 5/6 Fulop Huba válasza:

anno, én csak levelet írtam hogy van egy laptopom és egy asztali gépem (windows server 2008) és használnám 1 ídőben is... megoldható? és visszajeleztek hogy nem gond

... időközben eltelt pár év és mivel nem használtam az oldalt így töröltek így most nem tudok belépni hogy megnézzem az új lehetőségeket ...

p.s.

-esetleg ha van neked vagy valakinek egy meghívója alkkor azt megköszönném (fulop.huba ... a G oldalán)

2019. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha írsz nekik visszaadják, mivel inaktív voltál visszaállítsák gond nélkül.

Te vagy aki meghívott írjon nekik.

2019. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!