Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok sem működik Youtube-on...

Nálatok sem működik Youtube-on a feltöltés dátuma szerinti szűrés funkció? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Nem most kezdte, már egy pár nappal ezelőtt is rossz volt, gondoltam, pár óra alatt megoldják, de nem. Mozillánál, Internet Explorernél is fennáll a jelenség, bejelentkezve is meg vendégként is.

2019. márc. 21. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A christchurch-i mészárlás miatt kapcsolták ki, hogy az esetről felkerülő videókat nehezebben lehessen megtalálni, ha véletlenül átcsúszna a youtube szűrőrendszerén.
2019. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok az idiótáknak akkor.

AD1: aki meg akarja szerezni az ominózus felvételt, mert perverz és ilyenekre veri, az meg is fogja. Youtube-ról vagy máshonnan.

AD2: miért kell szívatni ezzel az olyanokat, mint én, aki konkrétan most hall először erről az eseményről, és egész más célból használnám a szűrőt? (Persze részvétem az elhunytaknak.)

AD3: ezzel nem támasztunk fel senkit.


A választ köszönöm.

2019. márc. 21. 01:18
 3/3 henrik 001 válasza:
Na hát ez érdekes. Mert nekem is problémás a youtube keresés. Utána néztem ennek a christchurch-i mészárlásnak. Beírva a keresőbe csak arról szól a hír, hogy vagy 200-an látták az élő közvetítést, de magáról az esetről alig valami. Nem is az a probléma hogy emberek halnak meg, hanem hogy ez kiment a netre?
2019. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!