Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha havidijaskent, megrendelem...

Ha havidijaskent, megrendelem a Telekom 6GB-os roaming mobilinternet csomagjat, akkor azzal automatikusan tudok internetezi kulfoldon gond nelkul, vagy telefonon belul kell meg beallitani valamit?

Figyelt kérdés
Illetve, a most levo mobilinternetemet le kell mondani, vagy azzal mi lesz? Mert az termeszetesen nem roaming mobilinternet.

2019. márc. 22. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A csomagban lévő 6GB-ból 4GB használható fel EU-ban, de csak EU-ban, más országban nem. Nem kell módosítani a telefon beállítást, külföldön (EU-ban) ugyanúgy menni fog, észleli, hogy roming. Illetve egy beállítást ellenőrizz le a készüléked hálózati beállításaiban, hogy az adatbarangolás engedélyezve legyen.

A mostani mobilneted akkor kell lemondani, ha a jelenlegi SIM kártyádra rendeled meg az új csomagot, annak viszont nincs akadálya, hogy két előfizetés/SIM kártya legyen a neveden.

2019. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, most néztem a Telekom oldalán, már a teljes 6Gb felhasználható EU-ban, régebben, amikor én kötöttem a szerződést, csak 4-et lehetett.
2019. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseged. Ment a zold!
2019. márc. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!