Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudják bekötni az...

Miért nem tudják bekötni az internetet?

Figyelt kérdés
Telekom upc digi invitel zolcomp mindent hívtunk és senki sem tud biztosítani internetszolgáltatást mert nincs kiépítve... Egy kovesúttól 100m re fekvő hàzban lakunk es a 21. Században nem tudnak megoldani egy ilyen jellegu problemat? Multkor nyakoncsíptem a telekomos szereloket tolunk 100m re epitettek ki az internetet... Megkerdeztem hogy esetleg abba az utcaba is ki tudna epiteni es azt mondta semmi akadalya ha van ra igeny fel kell hivni a kozpontot es megbeszelni a reszleteket. Munkából hazafele alig vartam hogy haza erjek fel is hivtam a 1414 et, majd jott a sablonos szoveg hogy sajnalja de internetszolgaltatasra nincs lehetoseg.... Mindig ez van nem lehetne valahogy kiepittetni veluk?

#internet #UPC #Invitel #Digi #Telekom #internetszolgáltatàs
2019. márc. 29. 12:48
 1/9 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Bekötik, de ne a telefonos meg saleses osztályt keresd, mert ők csak annyit tudnak mint te, hogy lekérdezik a webes felületen a házszámodat és látják, hogy még nincs kiépítve. Személyesen az üzletben próbálj meg egyeztetni kiépítési igényt.
2019. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van rá igény kiépítik, de az igény ne egy felhasználó legyen. Manapság optikával dolgozik a telekom is a legtöbb helyen. Történetesen az optika elég drága. Első opció, hogy azt a 100 méter optikát te kifizeted, második pedig, hogy összebeszélsz a szomszédokkal, utcabeliekkel, hogy nekik is telekomos internet kell. Utóbbival jobban jársz, mert az előbbi marha drága opció.
2019. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami eldugott helyen laksz, mikrohullámú netben is gondolkodhatsz, vagy mobilnet. 4G szinte mindenhol van már.
2019. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" 21. Században nem tudnak megoldani egy ilyen jellegu problemat? "


Nem nem tudnak hanem nem akarnak, egyszerűen anyagilag nem éri meg nekik. Ez ennyire egyszerű. Nem éri meg nekik kiadni az anyag meg az eszközár és a munkadíjat csak azért hogy ott legyen +1 ügyfelük, te.

2019. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Bayk András kert vagy Biczó István kert?

Utóbbiban még lehet mikrohullámúval próbálkozni, előbbi elég esélytelen.

Én többek között ezért nem költöznék soha a várostáblán kívülre, mert nincs normális net.

2019. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én várós táblán kívül vagyok optikán 1000-es nettel, 800-850 letöltési sebesség meg szokott lenni
2019. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Korlátlan mobilnet és megosztod az összes eszközzel.50-150 Mb/s szerintem elég majdnem mindenre.A kedves optikások meg bekaphatttyák.
2019. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

#6: Attól függ, hol élsz. Itt nálunk a város melletti zártkertekben nincs normális net.


#7: A mobilnet minden, csak nem jó. Rosszabb időjárás esetén belassul és nem megy rajta normálisan a torrent.

2019. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk Érden (főváros közelében), a város legjobb részén 1 évet kellett várni a nővéremnek, hogy bekössék hozzá, mert nem értek el addig az oszlopig...
2019. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!