Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi wifi néha lecsatlakozik,...

Digi wifi néha lecsatlakozik, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval, a tegnap nap folyamán bekötésre került hozzám a Digi 500Mbites internete.

Egy eleg jo minosegu routeren keresztul van megosztva az internet, azonban fogalmam sincs miert, de 15-20percenkent megszakad a kapcsolat nagyjabol fel percre.

Ez leginkabb akkor idegesito, mikor jatszom, mert mig lecsatlakozik az internetrol, engem az ellenség kilő :D

De akár egy sima videó megnezesenel is irritalo, vagy ha egy uzenetet nem tudok elkuldeni emiatt...

Ráadasul reszvenyekkel is foglalkozom, ahol amint megszakad a kapcsolat, az oldal IP cim valtozasa miatt kijelentkeztet, ami nagyon nem előnyös.


Tud esetleg valaki valami megoldást?


Átállítottam a router beallitasaiban a csatornat, a router mar a fal felso sarkaban van (mert onnan jon a legjobb jel), de meg igy sem jo.

Nem a gyorsasaggal van baj, hanem azzal hogy gyakran es rovid idokre megszakad...



2019. ápr. 2. 19:25
 1/2 CspCsj ***** válasza:

1.

Saját router-re wifi helyett kábellel csatlakozva is szakadozik?

Ha igen akkor milyen router?


2.

Saját router kiiktatásával, közvetlenül a Digi-s vonalra (vagy modemre) kábellel rácsatlakozva is szakadozik?

Ebben az esetben az ügyfélszolgálatnál kell jelenteni a hibát.

2019. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valóban a routereddel van a baj. Én is azt tanácsolnám, hogy először vezetékesen is csekkold le, hátha csak a wifi-vel van a gond, illetve esetleg egy másik szközzel is kipróbálhatod, hogy azzal is ugyan ezeket tapasztalod-e majd, mert akkor meg lehet, hogy nem is a routerrel van a baj. Szerintem pedig a digiseket is simán kereshetnéd ezzel a problémával. Főleg abból kiindulva, hogy én egy hete kértem egy settopboxot egy városi kisszolgáltatótól és ezt is csak úgy teljesítették, hogy egy szerelőt küldtek ki hozzám ezzel kapcsolatban :D . Ebből kiindulva a Te problémád jóval komolyabb/bonyolultabb.
2019. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!