Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramra szerettem volna...

Instagramra szerettem volna regisztrálni PC-ről valódi névvel-mailcímmel, de hibát jelentett. Most már telefonról se tudok bejelentkezni (állítólag le vagyok tiltva), de új fiókot regisztrálni se sikerül (foglalt a mailcím). Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Reklamálási lehetőséget csak arra találtam, ha a közösségi elvek megsértése miatt tiltottak volna ki, de valójában még be se tudtam regisztrálni - úgy dobtak ki a kocsmából, hogy előtte be se engedtek :-O Valakinek ötlete?
2019. ápr. 4. 11:44
 1/1 A kérdező kommentje:

Tárgytalanná vált. Azt az opciót választottam, mintha a közösségi elveket sértettem volna meg. Így sikerült üzenetet küldenem, végül feloldották a tiltást, és elnézést kértek :-)


Mondjuk elég ciki volt, mert először kaptam egy kódszámot, amit a nevemmel együtt fel kellett írnom egy papírra, majd olyan képet kellett küldenem magamról, amin látszik, hogy mindkét kezemmel fogom a papírt :-O Gondolom, ezt azok számára találták ki, akik például gyűlöletkeltő tartalmakat posztolnak.

2019. ápr. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!