Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el állandóan az...

Miért megy el állandóan az internet ha torrentezek?

Figyelt kérdés

Wifivel csatlakozom a routerre és ha elkezdek kb 50 megabittel torrentezni akkor negyed-fél óránként megszakad az internetkapcsolat a laptopomon. Rámegyek a hibaelhárításra, ami kijavítja és azt írja ki hogy az alapértelmezett átjáró nem volt elérhető.


Ugyanakkor mikor elmegy akkor csak az én gépemen megy el, telefonon és másik laptopon van internetkapcsolat.



2019. ápr. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sok a torrent/peer kapcsolódás, esetleg leterheli a sávszélességet vagy nem tudom.

Beállításokat nézd meg.

2019. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szhar lehet a hálózat. Én jelenteném hibára a szolgáltatónak.
2019. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De csak az èn gèpemen megy el, másik gèpen ès telefonon semmi baj sincs ilyenkor. Vagyis elmegy a laptopomon, erre előveszem a telefont vagy tesóm gèpèt, ugyan abban a időben ugyan azon a routeren egyikről sem megy el csak az enyèmről.
2019. ápr. 7. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szolgáltató lapos fekete kábelmodemęvel nekem is ezt csinálta. De mióta másik kábel modem van azzal jõ.
2019. ápr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!