Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszüntetem a facebook...

Ha megszüntetem a facebook fiókomat, hogyan tarthatom meg a messengert?

Figyelt kérdés
Mi a menete a folyamatnak? Tehát meg akarom szüntetni a facebookomat, és csak a messengert használnám tovább. A messengert PC-n, tehát asztali számítógépen használom. Hogyan csináljam a megszüntetést?

2019. ápr. 8. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A Messenger a Facebookhoz kötődik. Ha megszünteted a Facebookot, nem tudod a Messengert használni. Ezért azt javaslom, hogy függeszd fel a Facebookot(ezzel totál kikapcsolod, de bármikor visszacsinálhatod) és igy a Messengerét tudod használni.

[link]

2019. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, én is rájöttem, hogy lehetetlent szerettem volna, mert rátaláltam erre:


[link]


De emlékeim szerint vannak olyanok, akiknek nincs facebook fiókjuk, mégis használnak messengert. Vagy van nekik, csak nem használják?

Nem lehet a messengerre CSAK telefonszámmal, ímélcímmel regisztrálni?

2019. ápr. 9. 10:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Most olvasom több cikkben is, hogy lehet facebook-fiók nélkül is használni a messengert, lehet regisztrálni telefonszámmal, névvel. Csak akkor gondolom újraindul az egész, az eddigi (még facebook-fiókos) beszélgetések, ismerősök üzenetei eltűnnek.


Tehát ha jól értelmezem két lehetőségem van, vagy a felfüggesztés, ahol megmaradnak az eddigi üzeneteim, vagy a törlés, ahol eltűnik minden, viszont tudok külön is regisztrálni a messengerre, és megkereshetem rajta az ismerőseimet újra.

Jól értem?

2019. ápr. 9. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utólsó mondatod helyes.

Van Messenger Facebook nélkül és ott megtalálod az ismerőseidet:

[link]

2019. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!