Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mi történt a Facebook-al?

Most mi történt a Facebook-al?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam egy értesítést, hogy eltávolítottak egy kommentem, vagy üzenetem nem tudom. Amit elvileg én írtam. Jelszót változtattam gyorsan. Ez most mi akart lenni? Tiszta paranoiás vagyok most. Lehet valami baj?

2019. ápr. 9. 08:53
 1/5 anonim válasza:
Valami sértő vagy nem odaillő hozzászólásod jelentették ismerőseid és a Facebook átvizsgálta, majd törölte, aztán erről értesítést kaptál.
2019. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, addig az oké. Csak ott a probléma, hogy kb. 5 éve nem írtam senkihez kommentet, se sértő üzenetet senkinek.
2019. ápr. 9. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
És 5 évnél régebben írtál?
2019. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ilyen trágár szöveget írtam volna, ugyanis idézőjelbe volt a szöveg. Amúgy ennyi idő alatt vette volna észre a facebook? Azt is kétlem.
2019. ápr. 9. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a facebooknak kell észrevennie

Ha valaki jelenti ma egy 10 éves posztodat akkor lehet hogy azt is törölni fogják

2019. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!