Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől tölt be nagyon lassan a...

Mitől tölt be nagyon lassan a videó?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, de YouTube, Twitch ma egyik pillanatról a másikra szinte nem akar videókat lejátszani. 2 másodpercnyi videót percekig tölt. Viszont minden más, böngészés, letöltés, képek betöltése pikk-pakk bejön. Nem a gépen lesz a probléma, mert telefonon, más gépen (laptopon) is ez a baj. Facebook, indavideo tökéletesen működik videók terén, de ez a kettő vacakol most nekem (YT, Twitch) Huawei hordozható wifim van. lassan 1 éve van meg de soha nem volt hasonló. Ha bemennék ott is azt mondanák hogy a szerverrel van baj, nem a modemmel azért nem megy csak a YT Twitch. Nem tudom hogy közrejátszik-e de nemhiszem mert telefonon is ez a baj, de C++-t most telepítettem fel és mintha azzal egyidőben keletkezett volna ez a hiba.

2019. ápr. 10. 10:18
 1/3 A kérdező kommentje:
+ azt hozzátenném, hogy bekapcsoltam telefonon a mobilnetet, ott meg akadás nélkül 1080p-ben is betöltötte a videókat mindenhol. YT Twitchen is.
2019. ápr. 10. 10:19
 2/3 Bagolyvagymi ***** válasza:
Úgy tudom, mostanában a telekom(ha náluk vagy) nem szereti betölteni a twitch/ youtubeot.
2019. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Telenor. Amugy a mobilnetem telekomos, azon semmi gond nincs :/
2019. ápr. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!