Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van másik olyan platform,...

Van másik olyan platform, mint a wattpad, ahová az általam írt fanfiction történeteimet felrakhatnám?

Figyelt kérdés
A Merengőt nem szeretem a Fanfiction.net pedig számomra kicsit bonyolult. Olyan kellene, ahol ha lehet magyarul van mit és hogyan kell csinálni. A könyvről többsége 18+ így csak olyan jöhet szóba ahol ezzel nem szegek szabályt. Vagy valami blog oldal? Nekem a blogger van még de nem vagyok vele elégedett.......
2019. ápr. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Ezek között van-lenne olyan amit keresel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__9..


Én konkrétan az AO3-at használom, és bár az oldal kezelése angol nyelvű, de kis tudással is el lehet boldogulni vele. Plusz, lehet rajta magyarul - meg még számos nyelven - írni, van beépített helyesírás ellenőrzője. A 18+os történeteket nem korlátozzák, sőt semmit nem korlátoznak. Lehet képfeltöltő oldal segítségével képeket-gifeket beilleszteni, illetve videók linkjeit is. Mivel nem annyira ismert magyar körökben az oldal, hirdetni kell, DE ezt bármi mással is meg kell tenni. Nekem főleg a sok címke tetszik, lehet magyar és angol címkéket is rakni akár vegyesen.

Nekem bejött. Már ötven plusz novellám publikáltam rajta. :)

2019. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a problémád a merengővel?
2019. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy nem szeretem, ha mások cenzúrázzák az írásaimat. Én nyíltan kiírok bármilyen szexuális tartalmat, és a merengő szíveskedtek azt cenzúrázva kirakni... Ennyi a bajom velük. Mikor azt jeleztem feléjük természetesen tagadták. Szóval előttem leírták magukat.
2019. máj. 12. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
A merengőn valóban van színvonal, ez meg is látszik az írásokon. Nem is hemzseg az oldal a történetnek titulált cselekmény nélküli dugástól, feleslegesen erőszakos, esetleg pedofil tartalmaktól... Okkal cenzúráznak, nem szeretik huszadrangú írásokat. Ha ilyet akarsz feltenni, arra ott van a wattpad, oda mindent felengednek.
2019. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!