Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért nem tölt be a messnger, facebook, instagram sem telefonon, sem asztali gépen?

Minden más egyéb szépen betölt, asztali gépen is jó az internet, ill. telefonon is jó az arról működő wifi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobil, telefon, Facebook, Messenger, Instagram, wifi, internet, számítógép, alkalmazás, app

ápr. 14. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok
Mert szellemileg visszamaradott vagy.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 14. 14:07 Privát üzenet

Nehogy visszaolvass! Csak akkor valid a probléma, ha 1 millió Facebook felhasználó 1 millió kérdést ír ki róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont ápr. 14. 14:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kettő között milyen összefüggés van, nagyokos? :O

# 3/10Időpont ápr. 14. 14:10 Privát üzenet
Megint leállt a Facebook és az Instagram valamilyen hiba miatt világszerte.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont ápr. 14. 14:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha zavar, nem kell belelépni a kérdésbe.

# 5/10Időpont ápr. 14. 14:11 Privát üzenet
Semmi, csak amíg te azt hiszed egyedüli a problémád, ő már látta az előző 100 ugyanilyen kérdést, és már unja. Abban viszont tényleg van valami, hogy rögtön kitör a hisztéria és mindenki kérdez, ahelyett hogy tájékozódna. Igen, a kérdésed is tájékozódás, de te sem nézed meg, hogy sorban a tizensokadik ugyanolyan kérdést írod ki te is.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont ápr. 14. 14:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értelek, nem sokat járok az oldalon, azt hittem, valami beállítás szar nálam, vagy mittudomén.

# 7/10Időpont ápr. 14. 14:13 Privát üzenet

uhh kedves kérdező!

ne aggódj én is pont most írtam ki ..egy órája még tök jó volt a facebook-om de már sem telóról sem gépről nem tudok belépni a messengerem-en vettem észre,hogy nem küldte el az üzeneteim de érdekes még én láttam írtak de nem tudtam visszaírni azt írja ki küldés folyamatban...:s pedig beszélnem kellene nekem is valakivel de semmit sem tölt be nem tudom mennyi idő lehet amíg helyreáll...

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont ápr. 14. 14:19 Privát üzenet
Nekem sehol, semmi problémám nincs egyik platformon sem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont ápr. 14. 14:22 Privát üzenet
jó neked :) itt egyáltalán nem tölt be..nem tudom szerintem egy két óra és helyreáll :) vagyis gondolom..

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 14. 14:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy olyan problémám lenne, hogy eggyik pillanatról a másikra elment a netem (asztali gép) és ugy jelzi mitha egy halozati kabel nem lenne bedugva (piros x) wifi mukodik telefonon...
Okos telefont szeretnék úgy hogy internet legyen rajta, van egy asztali gépem is amin van internet és a szolgáltatóval meg lehet beszélni, hogy az okos telefonon is legyen net?...
Sávszélesség gondok! Miért csak 10 Mbit-et mér a Speedtest. Net az asztali gépemen, amikor az asszony laptopján 60/25-öt, telefonon pedig 20-30/20-at simán kivisz a mérés?
Van egy új telefonom és nem engedi a Face Book Jelszó, Felhasználóját, pedig jót írtam be, érdekes hogy az asztali gépen még be jön a régi Face Book fiók, me még a régi telefonon is, ez hogy van?
Youtube-t asztali gépen és telefonon hogyan lehetne beállítani hogy az adatokat egyből töltse le előre videónézésekor?
Üdv. SMCWBR14-G2 v2 routerunk van laptopon és telefonon 7Mbs de Asztali gépen max 2 milehet a baj?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!