Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a messnger,...

Miért nem tölt be a messnger, facebook, instagram sem telefonon, sem asztali gépen?

Figyelt kérdés
Minden más egyéb szépen betölt, asztali gépen is jó az internet, ill. telefonon is jó az arról működő wifi.

2019. ápr. 14. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert szellemileg visszamaradott vagy.
2019. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Nehogy visszaolvass! Csak akkor valid a probléma, ha 1 millió Facebook felhasználó 1 millió kérdést ír ki róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet

2019. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kettő között milyen összefüggés van, nagyokos? :O
2019. ápr. 14. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Megint leállt a Facebook és az Instagram valamilyen hiba miatt világszerte.
2019. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha zavar, nem kell belelépni a kérdésbe.
2019. ápr. 14. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, csak amíg te azt hiszed egyedüli a problémád, ő már látta az előző 100 ugyanilyen kérdést, és már unja. Abban viszont tényleg van valami, hogy rögtön kitör a hisztéria és mindenki kérdez, ahelyett hogy tájékozódna. Igen, a kérdésed is tájékozódás, de te sem nézed meg, hogy sorban a tizensokadik ugyanolyan kérdést írod ki te is.
2019. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értelek, nem sokat járok az oldalon, azt hittem, valami beállítás szar nálam, vagy mittudomén.
2019. ápr. 14. 14:13
 8/10 anonim válasza:

uhh kedves kérdező!

ne aggódj én is pont most írtam ki ..egy órája még tök jó volt a facebook-om de már sem telóról sem gépről nem tudok belépni a messengerem-en vettem észre,hogy nem küldte el az üzeneteim de érdekes még én láttam írtak de nem tudtam visszaírni azt írja ki küldés folyamatban...:s pedig beszélnem kellene nekem is valakivel de semmit sem tölt be nem tudom mennyi idő lehet amíg helyreáll...

2019. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sehol, semmi problémám nincs egyik platformon sem.
2019. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jó neked :) itt egyáltalán nem tölt be..nem tudom szerintem egy két óra és helyreáll :) vagyis gondolom..
2019. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!