Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látja senki a...

Miért nem látja senki a Messenger történetemet? Facebook fiòkom már 3 éve nincs, a Messengert használom gond nélkül továbbra is de ha kiteszek történetbe valamit, senki sem látja. Nem tudok rájönni mit kellene már átállitani. Tippeket kérnék.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Történet láthatósága
2019. ápr. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a "ki láthatja a történetedet"-re megyek, kijön a 4 opciò és bármelyiket is állitom be, ugyanaz az eredmény:senki nem látja amit kiteszek. Esetleg valami más tipp? Köszi.
2019. ápr. 15. 17:30
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám! Vagy 2 hónapja felfüggesztettem a fiókomat és senki nem látja amit kiteszek. Szerintem azért mert nincs facebook fiók, de akkor nem értem miért van ott láthatóságnál hogy Facebook ismerősök és Messenger kapcsolatok...

Sikerült azóta megoldani? Mert érdekelne, ha igen :)

2019. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Velem ugyanez volt viszont nekem van fiókom. A facebookon kell beállítani, hogy nyilvános legyen. Szóval kell hozzá fiók.
2019. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!