Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Büntet" a Facebook, ha...

"Büntet" a Facebook, ha nincsenek ismerőseim? Mire is gondolok:

Figyelt kérdés

Facebookon adott profilommal nem célom, hogy ismerőseim legyenek, és az ő dolgaikkal foglalkozzak, stb.

Kizárólag cégek, egyesületek, meg különféle szervezetek hírei, bejegyzései érdekelnek.


Több tucat mindenféle ilyen facebook oldalt lájkoltam már, a kedvenceim között vannak régóta. És mellette 0 db magánszemély ismerős.


Régebben általában jól működött, hogy beléptem és a hírfolyamon láttam ezek híreit.

Mostanában egyre több bajom van vele, ugyanis eléggé gyéren kerülnek ezek a hírek nálam a hírfolyamba.

Ha a LEGFRISSEBB ESEMÉNYEK-re kattintok, pláne kevés jelenik meg. Olyankor van, hogy semmit nem ad ki, helyette az áll ott, hogy keressek magamnak ismerősöket.



Na de továbbra sem érdekelnek magánemberek hülyeségei....


A cégek dolgai viszont igen. És ami a bökkenő, hogy nem azért nem jelenennek meg, mert nincsenek épp új bejegyzéseik.... VANNAK! Most direkt rámentem külön több általtm kedvelt oldalra, és lám ott vannak új hírek!


MIért nem jelennek meg akkor a hírfolyamomban?


Hogy lehet beállítani, hogy látszódjanak?



2019. ápr. 15. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Van az a lehetőség is, hogy bizonyos dolgok "elsőként" jelenjenek meg, vagy nem is tudom hogy mondják szakszerűen. .. Arra meg alig választhatok be egy párat, talán 10-et, 20-at, nem is tudom, de az már tele, és több érdekelne különben is. Na meg ezek hírei sem látszanak rendszeresen....


Érthetetlen...

2019. ápr. 15. 11:05
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár napban eléggé szarakodik a facebook, de lehet, hogy a problémád ettől független.

Az időrendi sorrendet meg már régóta nagyon elrontották, meg is akarnák szüntetni. Nekem sok ismerősöm van, és sem az ő, sem a kedvelt/követett oldalak újdonságai nem mindig jelennek meg. Mindenképp ő szeretné kitalálni, hogy engem mi érdekel. Még az időrendei sorrendnél is sokszor felcserélgeti a posztokat.

2019. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen meghülyült a facebook az utóbbi hónapokban. Ha sokáig nem nézel rá akkor magától generál értesítéseket hogy nézd meg, pl olyat amit már előző nap láttál új értesítésként behozza. A hírfolyamot pedig folyamatosan átrendezi tele hirdetéssel, ami érdekelne meg eltűnik mire rákattintanál és sose látod többet csak ha rákeresel. Egyre sz@rabb az egész. Ne már döntse már el hogy engem mi érdekeljen és mi nem.
2019. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
más*
2019. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!