Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék egy kínai e-mail...

Hogy tudnék egy kínai e-mail címre elküldeni egy 100 mb-os videót?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy elektromos eszközt Kínából, ami nem működik megfelelően. Kértek róla videót. Mivel 100 mb a fájl, sima csatolnányként nem tudom küldeni. Náluk viszont minden blokkolva van. Google Drive, Twitter, YouTube, Megaupload, stb.


Hogy tudnám eljuttatni hozzájuk a videót?



2019. ápr. 16. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem listázott videóként dobd fel a Youtube-ra, és a videó linkjét küldd el nekik!
2019. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hátha ez működik.

[link]

2019. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben átkonvertálnám a videót, hogy felférjen az oldalra. Aliexpress-en asszem 20 mb-os lehet egy videó. Ha dispute-ra kerül a sor, akkor jobban járhatsz, ha fent van ott.
2019. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmilyen módon nem tudja megnyitni a YouTube videót, blokkolva van nekik.


Toldacuccot sem működik, mint ahogy egyik általam ismert fájlmegosztó sem.


Próbálgattam a konvertálást, de úgy, hogy a 100 megás videót 20-ra csökkentettem, pont a lényege veszett el. Ugyanis nagyon fontos a kép- és hangminőség. Tehát mindenképp csak a fájlmegosztás játszik, ha van rá mód.

2019. ápr. 16. 18:38
 5/7 A kérdező kommentje:
De köszi az eddigi válaszokat! :)
2019. ápr. 16. 18:38
 6/7 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Ha egyik fájlmegosztó sem működik Kinában, akkor nem biztos, hogy a torrent fog, de torrentel tehetsz egy próbát (a géped addig be kell hogy kapcsolva legyen mig, le nem tölti az illető a fájlt).


[link]


Sok sikert.

üdv.

2019. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2019. ápr. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!