Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok Instagramra regisztr...

Nem tudok Instagramra regisztrálni (bővebben lennt), valakinek van valami ötlete hol lehet írni nekik?

Figyelt kérdés
Még sose volt instám. Facebookkal szeretnék regisztrálni, mert akkor tudom az ismerősöket követni, azonban ha rámegyek, hogy belépés Facebookal, akkor kiírja, hogy XY éven lépjek be(mintha már regisztráltam volna) vagy hozzak létre egy fiókot. Ha email címmel szeretnék regisztrálni, akkor meg azt írja ki, hogy foglalt az email cím. Kiváncsiság kedvéért kértem egy jelszóemlékeztetőt arra az email címre és akkor meg azt írta, hogy ezzel az email címmel nincs regisztrációjuk. Hát érdekes. Most az Instával van valami vagy csak velem szórakozik?

2019. ápr. 16. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
*XY néven lépjek be
2019. ápr. 16. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell regisztrálnod, szóval nincs probléma. :)
2019. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt most hogy érted?
2019. ápr. 16. 21:07
 4/4 anonim válasza:
engem is ugyanigy szivat, ha neked már sikerult beregisztrálni leirhatnád hogy
2019. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!