Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet tudni, hogy fel...

Honnan lehet tudni, hogy fel törte-e valaki a Facebookomat, vagy nem?

Figyelt kérdés

1. nem tudtam belépni

2. ki voltam jelentkeztetve

3. olyan adatok voltak nyilvánosra állítva, amiket nem én raktam, ilketve előző este még nem úgy volt

4. előző este összevesztem egy személlyel, aki másnap rám ír egy olyan üzenetet, amit sehonnan máshonnan nem szerezhetett meg csak a Messengeremből

5. korábban még ugyanebből a célból ellopta a telefononat

6. 15+ éves email c és telefonszám nem volt beállítva...


Viszont nem kaptam sehova sem értesítést. Nyomoztam és az információ sem juthatott ki máshonnan.


De nem vagyok ebben 100 %-ig biztos, de esélyes a feltörés...


2019. ápr. 17. 20:49
 1/8 Thispain ***** válasza:

Ha nem 15+ éves e-mail cím volt beállítva, akkor milyen?

Egyébként valahol a beállításokban meglehet nézni, hogy milyen eszközből léptek be, feltéve, hogy nem törölték ki.


Az ismerősödtől szerintem szabadulj meg, és változtasd meg a jelszót.

2019. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pont azt akartam írni, hogy az volt beállítva,azaz 15 éve ugyanazt az email címet használom mindenhova... És telefonszám pedig nem volt hozzárendelve...


Facebook bejelentkezésnél nem találtam szokatlant... Az email címembe viszint egy másik telefon is be volt jelentkezve rajtam kívül...


De nem tudom, lehet játszik, hogy máshonan tudhatta meg, de kicsit sem gyanús... Követni is szokott a városban, hogy hallgatózzon, levakarhatatlan.

2019. ápr. 17. 21:01
 3/8 Thispain ***** válasza:
67%

Az ismerősöd valószínűleg valamilyen pszichológiai betegséggel rendelkezik.


Egy messenger üzenet tartalmát vagy a telefonodból nyúlta le, vagy attól az embertől tudta meg, akinek küldted.

2019. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Telefonomhoz szerencsére már nem fér hozzá, de szerintem az ismerősömmel sem beszél, de itt mindig van hiba százalék..


Marad, hogy feltörték és ezek után minden arra utal.

2019. ápr. 17. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nezd meg milyen keszulekekrol/honnan jelentkeztek be
2019. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy Huawei volt, a városból, innen...


Most mégis azon parázok, hogy az ismerősömtől jutott ki, másokat is kipletykál, pedig direkt megkértem, hogy ne...


Eddig biztos voltam a feltörésben... Ha az email fiókomba bejutott, onnan már mindent ki tudott törölni... De érdekes, hogy sehova sem kaptam értesítést...

2019. ápr. 18. 21:21
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Nem kellett feltörnie. A FB rendszerét gyakorlatilag nem is lehet.

A bejelentkezési adataidat tőled szerezte meg és mivel a legelenibb adatbiztonsági technikákkal sem vagy tisztában, így kihasználta.

Gondolom azóta már magadtól is rájöttél az azonnali jelszócsere illetve a kétfaktoros hitelesítés fontosságára...

2019. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bejelentkezési adataimat nem szerezhette meg, sehova nem kaptam értesítést sem, ez tuti...


Vagy ismerős kotyogott, de fel is törték...

2019. ápr. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!