Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok létrehozni...

Miért nem tudok létrehozni egy ftp szervert?

Figyelt kérdés

Az egyszerűbb fájlátvitel miatt szeretnék egy ftp szervert létrehozni, de az összes oktató videóban, amit megnéztem, ott teljesen másmilyen az IIS.

Egy új oldal hozzáadásánál nincs lehetőségem már ott felhasználót hozzáadni és az SSL-t sem beállítani. Miután elkészült az oldalt, utána a Hitelesítésben sem tudok hozzáadni más felhasználókat.

Valahonnan olvastam, hogy a frissebb Windows 10-ekben van ez a lehetőség. Lehet, hogy az enyém annyira régi már, hogy ebben még nem volt annyira jól kiépítve ez a funkció, így nem is lehet ftp-zni?



2019. ápr. 18. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj FileZilla-t, egyszerűbb, és jobb véleményem szerint.
2019. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, azt még mindenképp illik megemlíteni, hogy ha használsz bárminemű tűzfalat, akkor hozzá kell adnod a kivételekhez a portokat, másképp nem fog összejönni, én is szenvedtem anno sokat, mire rájöttem..
2019. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem értesz hozzá
2019. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm!

#4 Igen, de legalább tudok programozni és abból megélek. Na és te?

2019. ápr. 19. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!