Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jobb az nCore mint...

Miért jobb az nCore mint példáúl a Thepireatebay?

Figyelt kérdés
Én a piratebayt használom, ugyanis ott nem kell regisztrálni, nincsenek szigorú szabályok stb.Megéri nCorra váltani?

2019. ápr. 18. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nyelvű releaseket magyar trackerről tudsz leginkább összeszedni, mindig ez a lokális torrentoldalak erőssége. Viszont az nCore most pont hátrányban van az RTL fenyítése miatt, így más kisebb oldalakra kerülnek ki az RTL anyagai és pont nem oda.


Minden mást viszont bárhol máshol is beszerezhetsz, viszont azok élettartama a seedkötelezettség hiánya miatt sokszor rövid. Amíg premier és hype addig mindent megkapsz, de 1-2 év után kevésbé népszerű tartalmakat már alig, még SD-ben sem, nemhogy HD-ban.

2019. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Tehát akkor biztonságos, csak nem feltélten minden torrent van fent?
2019. ápr. 18. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A biztonságos és a TPB nemigen fér meg egy mondatban, én anno elég sokszor belefutottam malware-s fájlokba, és itt most nem a tört játékok fake-alert jelzésekre gondolok.

nCore-on soha nem futottam bele ilyesmibe a megközelítőleg 6 év alatt, teljesen más liga.

2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alapvetően filmeket nézek amikben azért jóval kisebb az esélye a vírusnak(szerintem).A biztonságok nem magukra a torrentekre értettem hiszen azok a felhasználóktól függenek, hanem magára az oldalra.
2019. ápr. 18. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem jobb az nCore, ki mondott ilyet? #1-nek igaza van annyiban, hogy nyilván magyar tartalmat a magyar oldalon fogod leginkább megtalálni, nem a nemzetközin, de ezt leszámítva pont a nemzetközi léte teszi a TPB-t jobbá: sokkal több a tartalom nagy általánosságban és sokkal több a felhasználó, sokkal több a seed régebbi torrenteknél is.


#3 Te meg ne a TPB-t hibáztasd azért, mert te valami szutykot töltöttél. A torrentezés (egyébként maga az internethasználat is, de a torrentezés kifejezetten) egy olyan dolog, ahol fontos, hogy legyen az embernek józan paraszti esze, illetve gondolkodjon és alaposan nézzen körbe, mielőtt csinál valamit. Ha te egy kétes eredetű torrentet töltesz le, ne csodálkozz, ha vírust szedsz össze, de ez nem a TPB hibája, te töltöttél szemetet. A TPB egyébként automatikusan seed szerint rendezi a találatokat és ha a lista tetejéről válogatsz, akkor sok baj nem érhet, hisz a szarokat nem seedeli senki, így azok nem lesznek ott. Legfelül az esetek 99%-ában megbízható torrentek vannak, ráadásul sokszor a feltöltő is Trusted, vagy VIP a legfelső találatoknál.

2019. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

TPB-ről régóta leszoktam, mióta voltak a balhék és leromlott a használhatósága.

RARBG nekem tökéletes, de csak külföldit nézek, felirattal.

Egy érdekesség, sok éve használom, de nemrég jöttem rá, hogy IMDB-számra is lehet keresni, amit az URL-ben látsz.

Csak egy példa: tt5691552

Beírom a keresőbe és dobja.

Utána ott van a TV Browser funkció, az sem rossz.

2019. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 A TPB t lehet hibáztatni a moderálás teljes hiánya miatt, semmi hátrányod nem származik abból ha feltöltesz egy torrentet ami nem az aminek írod, nincs ezen mit magyarázni, TPB,vagy akármelyik nyilvános torrentoldalról nem tölthetsz le anélkül hogy aggódnod kéne a biztonság miatt, ncore on, vagy bármelyik zárt oldalon teljesen más a helyzet. Persze technikailag ott is előfordulhat, csak épp kivágják aki feltöltött, meg azt is aki meghívta ilyenkor, nem sokan kockáztatnák meg mert egyáltalán nem egyszerű bekerülni. Persze ki lehet indulni abból is, hogy ha nem lenne tiszta a torrent akkor nem töltenék - ennyi erővel az úton se nézz körül, az előtted áthaladó sem nézett oszt' nem ütötte el senki.
2019. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
#5 végül is nyilván neked van igazad, hogy nem a trackernek a "kötelessége" ellenőrizni az adott anyag biztonságát, csak úgy hányjuk ki az oldalra.. Gondolkozz már ember mielőtt itt dobálgatod a random szavakat egymás után.
2019. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felemerűlt bennem egy kérdés: Ugyebár a pirate bay-en semmi nem kötelez arra hogy miután megvan a fájl, vissza is seedel, akkor hogy van azért a legtöbb fájlnál viszonylag sok seedelő?

2019. ápr. 18. 22:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor valami népszerű, aktuális, azt sokan töltik, ezek közül mindig marad, akik akaratlanul is hagyják, úgy felejtik. Világszinten ez lehet még így is csak kis százalék az összes letöltőhöz képest, de az is bőven elég.

Plusz még azok, akik esetleg olvasták valahol, hogy illik is.

Vannak elhivatottak is, akik nagyon kedvelnek egy-egy filmet vagy sorozatot és azt még sok év múlva is tolják, hobbiból.

Van olyan is, aki egyedül tol valamit.

Ilyen anyagokra én is rá szoktam segíteni, amikor nekem is mondjuk sokáig tartott letölteni, utána legyen még másnak is.

De ahol ezernyi seeder van nélkülem is, ott ez nem olyan lényeges szempont.

2019. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!