Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az HBO GO mennyi adatforgalmat...

Az HBO GO mennyi adatforgalmat fogyaszt?

Figyelt kérdés

A barátommal megyünk le horgászni, de megszeretnénk nézni a trónok harca legújabb évadának első részét, ami most jőtt ki. Kerestem mindenhol letölthető verziót, de szinte csak HBO-n van még csak fent (van hozzá fiókom). Ugye a képernyőfelvételt az oldal nem engedi, de akkor arra gondoltam, hogy nézhetnénk adatforgalomról. Valakinek esetleg van tapasztalata, hogy mennyit szívna le? Megnéztem és már csak 2 GB-m maradt. Olvastam róla pár adatot, de azok elég régiek, nem tudom, hogy hitelesek-e. A valaszokat előre koszonom!!!!

22L



2019. ápr. 18. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2 gigabájtnál valószínűleg többet.
2019. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a HBO GO mekkora felbontással dolgozik, vagy hogy lehet-e felbontást váltani, de 1080p streamelve normális(már streamhez mérten) bitsűrűséggel 2-2,5gb körül van, 4k négyszer ennyi, 720p negyed ennyi.
2019. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és gyors válaszokat!😊
2019. ápr. 18. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szolgáltatónak van alkalmazása,megveszed a többletforgalmat (ha ilyen vágyaid vannak, akkor jó sokat, és sajnos már nincs egy deka ingyenadat sem, mint az I.hullámban) , és akkor nézitek telefonról, vagy tabletről, úgynevezett mobilneten, azaz mobiladat-forgalommal.
2021. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!