Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet valahogy telepitenem a...

Lehet valahogy telepitenem a Windows 95-ot a Windows 10-es gepemre?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2019. ápr. 18. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es hasznos-e az valamire?
2019. ápr. 18. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok eséllyel menne szerintem. Én erre a célra tartok egy Pentium 4-es gépet IDE HDD-vel.
2019. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, és nem.
2019. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasznos lehet, ha olyan játékokkal akarsz játszani, amik a mai gépeken nem igazán futnak jól. Nekem pl a Quake 2 is csak Win 98-ig futott tökéletesen és a Carmageddon. Sok jó régi játék van amik mai rendszer környezetben nem futnak normálisan még kompatibilis módban sem. illetve egyéb régi programok amik szintén csak régi hardveren és oprendszeren futnak csak hibátlanul. Én ezért tartok erre egy külön gépet, mert szeretek nosztalgiázni.
2019. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 erre egyszerűbb virtuális gépet használni szerintem, felesleges egy hagyományos telepítéssel szívni(nem beszélni a kompatibilitási problémákról).
2019. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!